Kohaletoimetamine

Tarnete ja nendega seotud teenuste täpsed hinnad on toodud ostukorvis ja makselehel. Kõik tooted Hollola laost tarnime peamiselt Posti kaudu. Kõikide meie saadetiste suhtes kohaldatakse vöötkoodide jälgimist. Posti jälgimissüsteem võimaldab kliendil kontrollida saadetise asukohta. Kui saadetis on töödeldud, teavitame teid e-postiga ja saadame teile saadetise jälgimiskoodi.

Tarnehinnad kaaluühikute kaupa:

Kogukaal 0-1kg, hind 4,95 €
Kogukaal 1-5kg, hind 5,95 €
Kogukaal 5-10kg, hind 6,95 €
Kogukaal 10-15kg, hind 7,95 €
Kogukaal 15-20kg, hind 9,95 €
Kogukaal 20-25kg, hind 11,95 €
Kogukaal 25-35kg, hind 13,95 €

Pange tähele, et Mail hoiab saadetisi 7 päeva jooksul. Paki saadetisi saab kätte nädala jooksul.
Kui paki võtab vastu mõni muu isik kui tellija, nõuavad Matkahuolto ja postkontor saadetise vastuvõtmisel volikirja ja taotleja isikut tõendavat dokumenti. Vastasel juhul ei saa pakki üle anda kellelegi teisele, kui paki üksikasjades näidatud isikule.

Saatmis- või saatmismeetodite kohta lisaküsimuste saamiseks pöörduge esmalt meie poole kontaktvormi kaudu.
tarne

Tööpäevadel enne kella 12 saabunud tellimused väljuvad meie laost üldjuhul sama päeva jooksul. Pärast kella 12 keskpäeval ja nädalavahetustel saabunud tellimusi töödeldakse järgmisel tööpäeval.
Korja kätte Hollolast

Tellimuse saate kätte ka meie kontorist Hollolas. Kohaletoimetamine on tavaliselt võimalik järgmisel tööpäeval pärast kella 12. Kinnitame iga tellimuse täitmise e-posti teel, pärast mida saate tellimuse kätte meie lahtiolekuaegadel.

Pick-up aadress:
Macea Oy / pikappood
Nuuttilantie 32
15700 Hollola

Lisateavet ja kaarti leiate kontaktide lehelt.